Najpierw powstały kolczyki a potem pomyślałam - naszyjnik, czemu nie? wzór lekko skorygowałam w dwóch kwiatkach, największym i najmniejszym powiększając lub zmniejszając ilość węzełków. Zrobiłam go z bawełnianego kordonka Kordonetka 50 i koralików Preciosa w kolorze kordonka. Zapięcie jest metalowe z możliwością przedłużenia naszyjnika o około 5 cm.
Jeśli chcesz go mieć, możesz do mnie napisać mail.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz